KARTA MASTERCARD SILVER SANTANDERA

PZ
opublikowano: 30-03-2007, 00:00

Santander Consumer Bank, specjalizujący się dotychczas w kredytach hipotecznych i samochodowych, zaproponował dwie karty kredytowe MasterCard: Standard i Silver. Obie pozwalają na płatności w internecie. Są wyposażone w chip, który znacznie podnosi bezpieczeństwo.

Wydanie karty Standard kosztuje 45 zł, a Silver 60 zł rocznie. Bank nie pobiera opłaty za pierwszy rok, jeśli w ciągu pierwszych trzech miesięcy klient wykona trzy transakcje bezgotówkowe. Za kolejne lata używania karty też można nie płacić, ale pod warunkiem, że w poprzednim roku zostaną przeprowadzone transakcje bezgotówkowe o wartości 3 tys. zł (karta Standard) lub 6 tys. zł (Silver).

Aby otrzymać kartę, trzeba mieć stałe dochody na poziomie 750 zł netto (Standard) lub 1000 zł netto (Silver). Dodatkowo w przypadku kart z limitem do 3 tys. zł bank nie wymaga zaświadczeń o dochodach; wystarcza mu oświadczenie klienta.

Okres bezodsetkowy wynosi 54 dni. Oprocentowanie kredytu to 21,5 proc. (karta Standard) i 17,5 proc. (Silver).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu