Katowicka szansa dla energetyki

opublikowano: 21-05-2015, 00:00

12 czerwca w Katowicach odbędzie się druga edycja polsko-niemieckiej giełdy kooperacyjnej organizowanej w ramach tegorocznego Forum Nowej Gospodarki.

Główną tematyką forum będą kierunki rozwoju energetyki prosumenckiej,dlatego proponowane spotkania B2B skierowane są do firm aktywnych w tym obszarze. Chodzi o przedsiębiorców z takich branż, jak technologie energooszczędne, odnawialne źródła energii (kolektory słoneczne, pompy ciepła, fotowoltaika), efektywność energetyczna, inteligentne sieci energetyczne (automatyka budynkowa) i budownictwo niskoenergetyczne. Firmy zainteresowane udziałem mogą zgłosić się na stronie https:// b2bharmo.com/Katowice2015/.

Rejestracja i wybór partnerów do spotkań będą możliwe do 8 czerwca. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Oficjalnymi językami rozmów będą angielski i niemiecki. Więcej informacji o forum można uzyskać na stronie www.forumng.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SYLWESTER SACHARCZUK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu