Kettler ergorace

Piotr Lipiński
18-11-2011, 00:00

Cyberiada

Zajmujemy się dziś urządzeniami do ćwiczeń w domu – bo w jesienno- -zimowe dni mało kto ma ochotę pobiegać albo pojeździć na rowerze. Ścigać można się w domowym ciepełku. I na dokładkę pokonywać ostre górskie podjazdy.

Wystarczy kupić Ergometr Kettler Ergorace, czyli rower stacjonarny. Do tego potrzebujemy programu „Kettler World Tours” na komputer z windowsami. Program przez Internet ściąga trójwymiarowe mapy tras z całego świata. Przejeżdżany dystans oglądamy na ekranie.

A nasze nogi go czują, bo komputer przesyła obciążenia do roweru – kiedy jedziemy pod górkę, jest coraz ciężej, na zjazdach pozwalamy sobie na chwilę oddechu. Na fitbay.pl rower kosztuje 7999 zł, a program „Kettler World Tours” 1099 zł. W przypadku zakupu kompletu należy domagać się rabatu, bo w innych sklepach sam ergometr bywa o 1000 zł tańszy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Lipiński

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Kettler ergorace