Kielcom dobrze się wiedzie

PAP, DI
opublikowano: 09-02-2012, 00:00

TARGI

Więcej wynajętej powierzchni wystawienniczej, większe liczby wystawców i liczby zwiedzających odnotowały Targi Kielce w roku 2011 w porównaniu z 2010. Największy wzrost zanotowały targi Agrotech, Autostrada-Polska i Plastpol.

Podczas imprez targowych w 2011 r. wynajęto o 19 proc. więcej powierzchni wystawienniczej, niż w 2010 r. Do Kielc przyjechało 6377 wystawców, czyli o 12 proc. więcej niż w roku poprzednim. Wzrost dotyczył także liczby zwiedzających;Targi Kielce w czasie wystaw w minionym roku odwiedziło ponad 211 tys. gości, czyli o blisko 8 proc. więcej niż w 2010 roku.

O blisko 20 proc. więcej powierzchni wynajęli wystawcy podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska, Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol oraz Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech. Ubiegłoroczny Agrotech był rekordowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, DI

Polecane