Czytasz dzięki

KIG prowadzi arbitraż online

opublikowano: 19-03-2020, 22:00

Sąd Arbitrażowy działający przy Krajowej Izbie Gospodarczej nie przerywa pracy. Dostosowuje ją do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wykorzystuje posiadane narzędzia techniczne pozwalające zarówno kontynuować rozpoczęte już postępowania, jak i podejmować nowe spory. Agnieszka Durlik, dyrektor generalny sądu, informuje, że sprawy są prowadzone online — zarówno w formie audio, jak i audiowideo.Zapewnia, że wszystkie czynności prawne wykonywane są w sposób bezpieczny. Ponadto w obecnej szczególnej sytuacji w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS- CoV-2 strony mogą uzgadniać zmianę terminów rozpraw. Sąd arbitrażowy może rozstrzygać w większości sporów o prawa majątkowe, z wyjątkiem np. spraw alimentacyjnych.

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy