KIG zaprasza do Sudanu

SW
opublikowano: 23-01-2018, 22:00

Pod koniec lutego odbędzie się misja do Sudanu.

 To kraj, który po zniesieniu w ubiegłym roku sankcji amerykańskich stwarza wiele możliwości dla firm poszukujących chłonnych rynków dla swoich maszyn, urządzeń, technologii i usług. Za sektory perspektywiczne dla rozwoju sudańskiej gospodarki i handlu uważa się m.in. eksploatację złóż ropy i gazu, złota oraz innych minerałów, rolnictwo, a także przemysł rolno-spożywczy, tekstylno-odzieżowy, energetykę, budownictwo oraz branże ICT. W ramach misji zostaną zorganizowane spotkania B2B. Będzie można porozmawiać z przedstawicielami administracji rządowej, Federacji Sudańskich Izb Przemysłowo-Handlowych i organizacji okołobiznesowych. Ponadto na miejscu odbędzie się forum biznesowe.

Misję organizuje Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) we współpracy z Ambasadą RP w Egipcie. Można się na nią zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej KIG. Wyjazd rozpocznie się 26 lutego i będzie trwał do 28 lutego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / KIG zaprasza do Sudanu