Kolej na Białystok

opublikowano: 22-01-2018, 22:00

Deweloper Panattoni Europe rozpoczął budowę pierwszego centrum logistycznego w Białymstoku.

W skład Panattoni Park Białystok (40 620 mkw.) wejdą trzy budynki o powierzchniach: 3818 mkw., 22 321 mkw. i 14 481 mkw. Centrum logistyczne jest przeznaczone dla najemców reprezentujących różne branże — od logistyków po małą produkcję. Dzięki tej elastyczności wynajęto już 50 proc. jego powierzchni. Pierwsi najemcy będą się mogli wprowadzić do parku już w lipcu 2018 r.

Białystok to największe i najszybciej rozwijające się miasto Podlasia. Jego potencjał to m.in. wyższe uczelnie, podejmowane przez miasto inwestycje, a także Podstrefa Białystok Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Panattoni Park Białystok położony jest w granicach administracyjnych miasta, w pobliżu obwodnicy oraz 60 km od przejścia granicznego w Kuźnicy i około kilometra od trasy europejskiej E67 (droga S8), łączącej Wrocław, Łódź, Warszawę i Białystok.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane