Kolejne PPP we Wrocławiu

ANP
opublikowano: 26-10-2011, 00:00

Miasto szuka partnera do budowy 150 wiat i700 ławek, prowadząc równolegle niemal bliźniaczy przetarg.

Tydzień temu pisaliśmy o sporym zainteresowaniu firm z branży reklamowej, które zgłosiły się do postępowania na wymianę i zarządzanie ponad 240 wiatami we Wrocławiu (w koncesji na roboty budowlane, czyli małym PPP). Tymczasem Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił kolejny przetarg w tej formule. Tym razem chodzi o montaż wiat przystankowych, obiektów małej architektury oraz ich utrzymanie. Chodzi o 150 wiat i 700 ławek. — Poprzednie postępowanie jest dla nas priorytetowe i już zaprosiliśmy partnerów do negocjacji. Ale nowy przetarg obejmuje nie tylko wymianę wiat, ale również mebli miejskich — wyjaśnia Monika Cander z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Wynagrodzeniem partnera prywatnego mają być zyski z działalności reklamowej. Firmy, które są zainteresowane przetargiem, do 12 grudnia mają czas na złożenie wniosków. Kryteriami udzielenia zamówienia będą: podział zadań i ryzyka, dochodów oraz okres umowy koncesji. W pierwszym postępowaniu biorą udział Clear Channel Poland, Ströer Polska, AMS (spółka zależna giełdowej Agory) oraz notowany na GPW CAM Media. Zamawiający nie ujawnia wartości obu zleceń.

Więcej informacji o przetargu udziela Monika Cander z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, tel.: +48 71 355 90 76 wew. 221, e-mail: uzpnz@zdium.wroc.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu