Kolejne targi mieszkaniowe

Radosław Górecki
opublikowano: 02-11-2004, 00:00

Imprez targowych poświęconych rynkowi mieszkaniowemu nie brakuje. Najbliższe odbędą się w dniach 13-14 listopada 2004 r. w Centrum Expo XXI, na warszawskiej Woli. Będzie to dziesiąta edycja Targów Mieszkań i Domów — tym razem tematem przewodnim są oferty specjalne. Z przygotowanych przez wystawców upustów i promocji zainteresowaniu będą mogli skorzystać pod warunkiem, że podpiszą umowę z deweloperem, spółdzielnią czy bankiem do końca 2004 r.

Na targach zaprezentuje się ponad 70 wystawców: deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i instytucje finansowe oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

Oprócz samych targów organizator przygotował również program bezpłatnych seminariów. Eksperci z Meritum Nieruchomości, Bankier.pl i Grupy Effektiv będą doradzać, jak wybrać najkorzystniejszy kredyt i na co zwrócić uwagę podpisując umowę z deweloperem lub kupując mieszkanie na rynku wtórnym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kolejne targi mieszkaniowe