Konferencja

MWA
opublikowano: 10-11-2009, 00:00

Już po raz dwunasty firma ASM — Centrum Badań i Analiz Rynku zorganizowała konferencję Monitoring Rynku Budowlanego. Tematem wiodącym w tym roku były klastry.

27 października w warszawskim hotelu Lord odbyła się kolejna konferencja Monitoring Rynku Budowlanego organizowanej corocznie od dwunastu lat przez agencję ASM — Centrum Badań i Analiz Rynku. W tym roku była ona połączona z konferencją współfinansowaną przez Komisję Europejską w ramach 7. Programu Ramowego projektu Reg Con — Działania wspierające rozwój innowacyjnych klastrów w budownictwie.

Konferencję podzielono na trzy sekcje tematyczne. Pierwsza dotyczyła kondycji polskiego budownictwa, dwie kolejne poświęcono roli i znaczeniu klastrów w budowaniu pozycji firmy, oraz zastosowaniu narzędzi marketingowych i PR w środowisku budowlanym.

Spotkanie zainaugurował wykład pod tytułem Miejsce polskiego sektora budowlanego w rozwiązaniu europejskich problemów zagrożeń środowiska, wygłoszony przez dr Elżbietę Sydrę z ASM — Centrum Badań i Analiz Rynku. Prelegentka przedstawiła problemy związane ze środowiskiem naturalnym Europy powiązane z sytuacją sektora budowlanego i zagrożeniami płynącymi z postępującej globalizacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu