Kongres AGD coraz bliżej

  • DI
opublikowano: 21-05-2019, 22:00

Już jutro zaczyna się największe w Europie spotkanie producentów artykułów gospodarstwa domowego z dostawcami i start-upami.

Ponad trzystu gości, pięć paneli dyskusyjnych, dwa dni rozmów biznesowych, warsztaty i pokaz technologii 5G — tak w skrócie zapowiada się II Kongres AGD, który odbędzie się w Łodzi. Wydarzenie będzie szansą na wymianę kontaktów i doświadczeń. Okazji do tego nie zabraknie — na kongres przyjadą producenci sprzętu gospodarstwa domowego, poddostawcy, dystrybutorzy, start-upy i przedsiębiorcy zajmujący się recyklingiem. Nie zabraknie też przedstawicieli rządu — obecność podczas wydarzenia zapowiedzieli prof. Piotr Gliński, wicepremier, oraz Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju. Organizatorami kongresu są APPLiA Polska (dawniej CECED), czyli związek pracodawców AGD — jedyna w kraju reprezentacja producentów i importerów całego sektora — oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna (ŁSSE).

Pierwszy dzień kongresu upłynie pod znakiem wystąpień i paneli dyskusyjnych dotyczących branży. Specjaliści będą mówili m.in. o logistyce, zarządzaniu pracownikami, środowisku i trendach sprzedaży. Odbędzie się też AGD Startup Challenge — konkurs dla przedsiębiorców, którzy chcieliby podjąć współpracę z branżą AGD. Wystąpienie przed najważniejszymi przedstawicielami branży to dla nich życiowa szansa. Krótka prezentacja zdecyduje o ewentualnej długofalowej współpracy z inwestorem. W pojedynku udział weźmie dziewięć start-upów zajmujących się na co dzień projektowaniem rozwiązań dla biznesu.

Drugiego dnia odbędzie się Business Mixer, czyli rozmowy przy stołach. Zasady są proste — przy kilkunastu stolikach będą siedzieli przedstawiciele dużych producentów AGD. Do nich będą dosiadali się dostawcy komponentów, dystrybutorzy, przedstawiciele firm logistyczych, start-upów. Będą oni zmieniali swoje miejsca i dosiadali się do kolejnych stolików. Efektem rozmów może być nawiązanie współpracy.

Patronem medialnym Kongresu AGD w Łodzi jest „Puls Biznesu”.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie www.kongresagd.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu