Konin ściągnął arvato services

MAG
opublikowano: 27-05-2010, 00:00

Firma outsourcingowa zatrudni do końca roku 200 osób. Wynajmie biuro od Impexmetalu.

Firma outsourcingowa zatrudni do końca roku 200 osób. Wynajmie biuro od Impexmetalu.

Spółka z grupy Bertelsmann, arvato services Polska, otworzy w połowie września centrum telesprzedaży w Koninie. W pierwszym etapie będzie tu pracować 60 osób, do końca roku liczba zatrudnionych wzrośnie do 200 osób. Trwa rekrutacja.

— Szukamy komunikatywnych i dyspozycyjnych osób z doświadczeniem w sprzedaży lub chcących uzyskać takie umiejętności. Oferujemy szkolenia sprzedażowe i elastyczny czas pracy, co może być atrakcyjne dla np. ludzi młodych, mam na urlopach wychowawczych czy osób powyżej 50. roku życia — mówi Joanna Rada z arvato services Polska.

Nowy oddział arvato zostanie uruchomiony w pomieszczeniach biurowych na terenie Huty Konin, wynajętych od spółki Impexmetal. Obecnie na 700 mkw. trwają prace adaptacyjne. Centrum arvato w Koninie będzie m.in. obsługiwać klientów z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego oraz farmaceutycznego. Oddział świadczyć będzie usługi telemarketingowe, polegające m.in. na badaniu i diagnozowaniu potrzeb klientów, pozyskiwaniu nowych klientów, a także poszerzaniu oferowanych usług.

— Cieszę się bardzo, że mamy partnera, który docenił lokalizację naszego miasta. Od nas jest wszędzie bliżej niż z Poznania i Warszawy. Bardzo podoba mi się, że firma skorzystała z możliwości ulokowania w Koninie swojego kolejnego oddziału, wykorzystując do tego niemal gotową siedzibę — biurowiec Huty Aluminium. Sądzę, że pierwsze miesiące funkcjonowania oddziału zdecydują o jego dalszym rozwoju. Mam nadzieję, że planowane 200 miejsc pracy to tylko początek oferty arvato w Koninie — mówi Andrzej Sybis, wiceprezydent Konina.

Firma, która działa w Polsce szesnasty rok i zainwestowała 200 mln zł, ma centra w Poznaniu i okolicach, podwarszawskim Błoniu i Szczecinie. Zatrudnia w nich 1800 osób.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy