Kontrola PZPN jeszcze się nie rozpoczęła

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 03-07-2006, 10:54

Zapowiadana kontrola w Polskim Związku Piłki Nożnej jeszcze się nie rozpoczęła - potwierdzili pracownicy PZPN w poniedziałek w godzinach przedpołudniowych. Przed siedzibą związku zgromadziło się kilkunastu reporterów i kilka ekip telewizyjnych.

Zapowiadana kontrola w Polskim Związku Piłki Nożnej jeszcze się nie rozpoczęła - potwierdzili pracownicy PZPN w poniedziałek w godzinach przedpołudniowych. Przed siedzibą związku zgromadziło się kilkunastu reporterów i kilka ekip telewizyjnych.

Związek pracuje normalnie, nic nie wiadomo oficjalnie o terminie i zakresie kontroli - powiedział PAP działacz PZPN, który przebywał w poniedziałek rano w siedzibie związku.

Sprawa kontroli w PZPN i ewentualnych dalszych działań mających doprowadzić do poprawy sytuacji w polskiej piłce nożnej ma być tematem spotkania premiera Kazimierza Marcinkiewicza z ministrami - finansów - Pawłem Wojciechowskim i sportu - Tomaszem Lipcem, zaplanowanym na godz. 11.00.

O rozpoczęciu w poniedziałek przez Urząd Kontroli Skarbowej i resort sportu kontroli w PZPN premier poinformował w sobotę. Jak mówił, są to "pierwsze wstępne działania", podjęte po to, by "do końca wyjaśnić sytuację w tym Związku" i "doprowadzić do poprawy sytuacji".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Kontrola PZPN jeszcze się nie rozpoczęła