Kostkiewicz odszedł z CU

GN
opublikowano: 16-01-2009, 00:00

Znany menedżer opuszcza fotel wiceprezesa. Marzy o posadzie szefa izby ubezpieczycieli.

Znany menedżer opuszcza fotel wiceprezesa. Marzy o posadzie szefa izby ubezpieczycieli.

Andrzej Staszkiewicz jest nowym szefem sprzedaży w grupie Commercial Union (CU). Przeszedł z Citibanku Handlowego. Zastąpił na stanowisku Zygmunta Kostkiewicza, który według naszych informacji rozstał się z grupą CU. W branży huczy od plotek, że Kostkiewicz chciałby zająć wakujące stanowisko prezes Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU), organizacji zrzeszającej towarzystwa działające w Polsce.

— Pan Kostkiewicz złożył rezygnację ze wszystkich zajmowanych stanowisk. Nie znam jego planów — mówi Bohdan Białorucki, rzecznik CU.

Zygmunt Kostkiewicz to znana postać w świecie ubezpieczeń. Od czerwca 2004 r. był pierwszym wiceprezesem CU Życie. Do CU przeszedł z Generali, gdzie był członkiem zarządu. Był to powrót po latach, bo wcześniej w latach 1998-2001 był prezesem towarzystwa emerytalnego CU. Następnie był prezesem PZU, a potem dyrektorem w Eureko, które jest mniejszościowym akcjonariuszem PZU.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GN

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu