Koszty pod kontrolą

ANB
opublikowano: 21-05-2012, 00:00

CYKL SZKOLEŃ

Jak skutecznie zoptymalizować koszty działalności biznesowej, zwłaszcza gdy na rynku zaostrza się konkurencja i zwiększają wymagania samych klientów? Jak nie ulec presji uzyskania najniższej ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości?

Odpowiedzi na te pytania postarają się udzielić eksperci zaproszeni do udziału w cyklu konferencji „Optymalizacja kosztów prowadzenia biznesu”. Omawiane będą trendy aktualne na świecie, w Europie i Polsce m.in. w optymalizacji kosztów energii elektrycznej, usług telekomunikacyjnych, kosztów podatkowych czy outsourcingu. Pierwsze ze spotkań, skierowane w szczególności do menedżerów i przedsiębiorców, zaplanowano na 22 maja w Gdańsku.

Kolejne odbędą się między 24 maja a 4 czerwca 2012 r. w Poznaniu, we Wrocławiu, w Katowicach, Krakowie i Warszawie. Kalendarium i formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie www.optymalizacja.wip.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu