Kto jest kim

DI
11-05-2006, 00:00

Paweł Łatacz, naczelny dyrektor PPL i dyrektor Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Z Przedsiębiorstwem Państwowym Porty Lotnicze (PPL) związany jest od 1995 r., pełnił funkcję zastępcy naczelnego dyrektora ds. marketingu i planowania strategicznego oraz dyrektora pionu handlowego. W latach 2000-05 był członkiem i przewodniczącym rad nadzorczych w kilku regionalnych portach lotniczych (m.in. Szczecin- -Goleniów, Kraków-Balice, Łódź-Lublinek).

Pracował też w Telekomunikacji Polskiej i PTK Centertel. W ubiegłym roku został członkiem Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Ma 43 lata, urodził się w Warszawie. Żonaty, ma dwoje dzieci. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, ukończył też studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej. Był kilkukrotnym stażystą Francuskiego Instytutu Zarządzania. Ukończył również kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Funkcję naczelnego dyrektora PPL sprawuje od 1 stycznia 2006 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu