Kto przyjechał do Polski

Małgorzata Grzegorczyk
opublikowano: 22-04-2009, 00:00

Lista wybranych firm, które biorą udział w Trade Wings Forum i szukają importerów, dystrybutorów, klientów,

partnerów joint venture, przedstawicieli. Pełna lista branż i firm na stronie: www.buyusa.gov/poland/pl/tradewinds.html

Sport Capps, LLC (www.snapcapps.com oraz www.sportcapps.com) oferuje nakładki wielokrotnego użytku na puszki aluminiowe z napojami. Kontakt: Ewa.Bogdanowicz@mail.doc.gov

The Airosol Company (www.airosol.com) producent wyrobów chemicznych w aerozolu (także pod marką prywatną). Kontakt: Joanna. Chomicka@mail.doc.gov

Precision Electronic Glass (www.pegglass.com), producent precyzyjnych komponentów ze szkła i kwarcu. Kontakt: Zofia.Sobiepanek@mail.doc.gov

LM Containers LLC (lmcontainers.com), producent aluminiowych palet i składanych pojemników aluminiowych. Kontakt: Joanna.Chomicka @mail.doc.gov

AmeriGlobe Enterprises, Corp. (www.ameriglobecorp. com), producent naturalnych suplementów diety. Kontakt: Zofia.Sobiepanek@mail.doc.gov

Medico Labs (www.medicolabsinc.com), producent produktów farmaceutycznych bez recepty oraz stabilizatorów i wypełniaczy dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego. Kontakt: Zofia.Sobiepanek@mail.doc.gov

Sky-Skan (www.skyskan.com), producent zintegrowanych technologii multimedialnych dla całych obiektów. Kontakt: maria.kowalska@mail.doc.gov

Cemen Tech (www.cementech. com), producent mobilnych dozowników do porcjowania betonu. Kontakt: ania. janczewska@mail.doc.gov

Deltec Homes (www.deltechomes.com), firma budująca domy w systemie szkieletowym. Kontakt: ania.janczewska@mail.doc.gov

Diversified Foam Products (www.diversifiedfoam.com, www.floormuffler.com), producent podkładów i membran układanych pod wykładziny i materiały podpodłogowe takie jak deska, parkiet, kamień, kafle, linoleum, itp. Kontakt: ania.janczewska@mail.doc.gov

NCI Building Systems (www.ncilp.com), producent lekkich konstrukcji stalowych. Kontakt: ania.janczewska @mail.doc.gov

AMCS Corporation (www.amcscorp.com), dostawca m.in. gazów przemysłowych czy instalacji skraplania gazu ziemnego (m.in. dla Anwil). Kontakt: ania.janczewska @mail.doc.gov

Graham Engineering Corporation (www. grahamengineering. com), producent urządzeń wtryskowych do produkcji plastikowych butelek, pojemników i części przemysłowych. Kontakt: ania.janczewska@mail.doc.gov

Kellet Enterprises (kellettent.com oraz keshakeaway.com), producent trzywarstwowych, kauczukowych podkładek izolacyjnych zapobiegających przenoszeniu wibracji i drgań powstających podczas pracy maszyn na konstrukcję budynku. Kontakt: Ewa.Bogdanowicz@mail.doc.gov

Monmouth Rubber Plastic Corp. (www.rubberplastics.com), producent zamknięto-komórkowej gumy gąbczastej o niskiej gęstości oraz piany plastycznej. Kontakt: ania.janczewska@mail.doc.gov

Spectra Colors Corporation (www. spectracolors. com), producent barwników do detergentów, mydeł, środków do czyszczenia, bejc do drewna, produktów spożywczych, kosmetyków, świec, wosków, papieru i atramentów. Kontakt: ania.janczewska@mail.doc.gov

TORQ (www.torq.com), producent kondensatorów rozruchowych i kondensatorów pracy używanych w elektrycznych silnikach jednofazowych. Kontakt: aleksandra.prus @mail.doc.gov

York Wire Cable (www.yorkwire.com), dostawca szerokiej gamy kabli i przewodów elektrycznych. Kontakt: aleksandra.prus @mail.doc.gov

Augusta Fiberglass (www.augustafiberglass. com), producent okładzin i zbiorników z tworzyw wzmacnianych włóknem szklanym. Kontakt: aleksandra.prus@mail.doc.gov

Component Hardware Group (CHG) (www.chgusa.com), producent m.in. części i komponentów używanych do produkcji urządzeń i mebli gastronomicznych. Kontakt: aleksandra.prus @mail.doc.gov

Custom Sales Service (www.customsalesandservice. com), producent sprzętu do gastronomii ruchomej. Kontakt: aleksandra.prus @mail.doc.gov

Thermaco (www.big-dipper. com), producent separatorów tłuszczu stosowanych w sektorze gastronomicznym do usuwania olejów, tłuszczy i odpadków stałych. Kontakt: aleksandra.prus@mail.doc.gov

Kanawha Scales Systems (www.kanawhascales. com), producent systemu szybkiego pomiaru masy ładunku w wagonach. Kontakt: Joanna.Chomicka @mail.doc.gov

Taking the Waters (www.takingthewaters. com) oferuje jednorazowe nawilżające rękawice i skarpety. Kontakt: Ewa.Bogdanowicz @mail.doc.gov

Airborne System (www.airborne-sys.com), producent spadochronów. Kontakt: Joanna.Chomicka@N0SPAM.mail.doc.gov (zastosowania cywilne) lub Zofia.Sobiepanek@mail.doc.gov (zastosowania wojskowe)

Industrial Metals International Limited (www.industrialmetals.com), dostawca nietypowych stopów z tytanu, aluminium, stali nierdzewnej, niklu i bronzu, w sztabkach arkuszach, rurach, drutach i produktach kutych, m.in. dla PZL Rzeszów. Kontakt: Joanna.Chomicka@mail.doc.gov

Hetran (www.hetraninc. com), firma projektuje i produkuje maszyny używane w przemyśle metalowym. Kontakt: barbara.grabowska@mail.doc.gov

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu