Kup samolot na spółkę

Alina Treptow
opublikowano: 14-05-2010, 08:57

Klienci wykupują udziały w danym samolocie, a to przekłada się na konkretną liczbę godzin lotu do wykorzystania — wyjaśnia Piotr Długiewicz, prezes poznańskiej firmy Sky Share.

Olszewscy, Voelkel i Kuryłowicz. Co ich łączy? Zakup udziałów... w samolocie. Kupno maszyny na własność? Na to mogą są pozwolić najbogatsi Polacy. Dlatego ci (trochę) mniej zamożni bądź bardziej pragmatyczni mogą skorzystać z programów współwłasności, jakie oferuje wielkopolska firma Sky Share

Wprowadziła ona program, z którego korzysta już 24 przedsiębiorców. Pakiety posiadają już Solange i Krzysztof Olszewscy, właściciele Solarisa, Piotr Voelkel, prezes Vox Industrie czy prof. Stefan Kuryłowicz. To właśnie na podstawie ich uwag powstał kolejny program, uruchomiony przez Sky Share.

— Zaskoczeniem jest duże zainteresowanie przedsiębiorców, których kompletnie nie kojarzyliśmy i którzy nie należą do pierwszej setki z listy najbogatszych — dodaje Piotr Długiewicz.

Więcej o niekonwencjonalnej ofercie jego spółki - w piątkowym Pulsie Biznesu.

Piotr Długiewicz, prezes poznańskiej firmy Sky Share
Piotr Długiewicz, prezes poznańskiej firmy Sky Share
None
None

KUP ONLINE>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Alina Treptow

Polecane