Kurs na rozwój

06-09-2010, 13:42

Zdecydowana większość internautów poszukujących pracy deklaruje zainteresowanie dokształcaniem się i zdobywaniem nowych kompetencji. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom należący do Grupy Pracuj serwis Edu.pracuj.pl organizuje unikalne w skali kraju wydarzenie on-line, zatytułowane „Kierunek Rozwój”.

Przez miesiąc, od 6 września do 6 października 2010 r., odwiedzający stronę www.kierunekrozwoj.pl będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z kompleksową ofertą firm szkoleniowych i uczelni z województwa mazowieckiego, ale też skorzystać ze specjalnych, atrakcyjnych rabatów przeznaczonych wyłącznie dla uczestników wydarzenia.

Kurs na rozwój„Kierunek Rozwój” adresowany jest do osób zainteresowanych szkoleniami lub studiami podyplomowymi i II stopnia. Oferta zainteresuje też  dyrektorów, menedżerów i przedstawicieli działów HR decydujących o wyborze szkoleń i studiów dla pracowników ze swojej firmy.

Oferty firm i uczelni prezentowane będą w 4 sekcjach: szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte, studia podyplomowe i studia II stopnia. Uczestnicy „Kierunku Rozwój” będą mogli znaleźć na stronie również artykuły i filmy wideo z poradami ekspertów na temat planowania kariery, doboru odpowiednich szkoleń i studiów. Menedżerowie i  specjaliści HR znajdą zaś w materiały informujące dlaczego i w jaki sposób warto inwestować w rozwój pracowników. Każdy odwiedzający stronę Kierunku Rozwój będzie mieć też możliwość zapoznania się z raportami na temat rynku pracy, szkoleń i studiów. Wszystkie publikacje zostały przygotowane specjalnie na potrzeby wydarzenia.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będą liczne rabaty dostępne wyłącznie dla odwiedzających stronę www.kierunekrozwoj.pl. Aby z nich skorzystać, użytkownik powinien zarejestrować się w serwisie, następnie na swój adres e-mail otrzyma indywidualny kod, który upoważniał będzie do otrzymania zniżki na wybraną usługę. W celu ułatwienia odwiedzającym dostępu do ofert objętych rabatem, zostaną one wyróżnione graficznie i zebrane w oddzielnej zakładce.

Patronat nad wydarzeniem objęły BusinesKurs na rozwójs Coaching Magazine, Harvard Business Review Polska, Puls Biznesu, MBA Manager Magazine, Money.pl, GB.pl, ArchitekciKariery.pl oraz Profeo.pl.

Kurs na rozwój Kurs na rozwój

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kurs na rozwój