Legnica: dotacje na start

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 21-02-2017, 22:00

8 marca w Legnicy odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób, które chcą ubiegać się o unijne wsparcie na założenie własnego biznesu. Organizatorem wydarzenia jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Legnicy.

Przyszli przedsiębiorcy dowiedzą się o tegorocznych konkursach, w ramach których będą mogli powalczyć o granty. Eksperci opowiedzą o zasadach ubiegania się o dotacje, które oferuje Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego (RPO WD) oraz program operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). Spotkanie jest bezpłatne. O udziale w nim decyduje kolejność zgłoszeń. Można je przesyłać na adres: pife. legnica@dolnyslask.pl lub zgłaszać swoje uczestnictwo pod nr tel.: +76 723-54-80 lub 81. Wydarzenie odbędzie się w centrum konferencyjnym „Letia Business Center” przy ul. Rycerskiej 24. Więcej informacji: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu