Lepper: Samoobrona chce do rządu

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 04-01-2006, 12:01

Lider Samoobrony Andrzej Lepper zaproponował w środę po raz kolejny, aby jego partia weszła do rządu. Podkreślił, że tę propozycję składa PiS po raz ostatni.

Lider Samoobrony Andrzej Lepper zaproponował w środę po raz kolejny, aby jego partia weszła do rządu. Podkreślił, że tę propozycję składa PiS po raz ostatni.

"Ponawiamy naszą propozycję udziału w rządzie i chcemy, aby ten rząd miał stabilną większość w parlamencie, aby nie musiał liczyć co ustawa na głosy innych partii" - podkreślił Lepper podczas konferencji prasowej w Warszawie. Dodał, że widziałby koalicję przynajmniej trzech partii.

"Mówimy oficjalnie, że gotowi jesteśmy wejść w koalicję rządową, chcemy współrządzić, odpowiadać za kraj, ale na zasadach partnerskich" - zaznaczył lider Samoobrony. Podkreślił, że ze strony Samoobrony "nie ma kupczenia", partia chce "współpracy otwartej". Dodał, że Samoobrona nie obawia się przedterminowych wyborów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane