Liderzy nie oddają prowadzenia

Agnieszka Ostojska
opublikowano: 02-11-2000, 00:00

Liderzy nie oddają prowadzenia

Wyniki piątego tygodnia rundy zasadniczej pokazują, że liderzy wiosennej edycji ligi LetŐs Go wciąż utrzymują wysokie pozycje.

W rozgrywkach tenisa ziemnego prym wiodą właśnie mistrzowie poprzedniej rundy. W deblowym meczu z Citibankiem reprezentacja PKO BP — Włodzimierz Brzusek i Sławomir Mróz (na zdjęciu z prawej) — wygrała 7:5. Spotkanie stało na wysokim poziomie. Od początku jednak widoczna była przewaga kondycyjna i techniczna drużyny PKO BP. Niestety, jak zwykle na meczach tenisa ziemnego, nie dopisała publiczność.

Tenis ziemny jest jedyną dyscypliną, w której zawodnicy mają okazję spotkać się z drużyną VIP-ów. W jej skład wchodzą osoby ze świata telewizji, teatru, a nawet polityki. Stałymi graczami są Ryszard Szurkowski — mistrz kolarski, komentator sportowy, Andrzej Supron — były zapaśnik, prowadzący program w TVN, i Karol Strasburger — aktor i prezenter telewizyjny. AO

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Ostojska

Polecane