Linie British Airways organizują promocję

Karolina Guzińska
opublikowano: 20-07-2001, 00:00

Linie British Airways organizują promocję

Pasażerowie, którzy do 30 września 2001 roku wybiorą się w podróż liniami BA w klasie biznes dalekiego zasięgu Club World lub klasą ekonomiczną o podwyższonym standardzie World Traveller Plus, otrzymają dodatkowo 30 tys. podniebnych mil.

Pasażerowie BA, którzy kolekcjonują podniebne mile na swoim koncie programu frequent flyer, mogą zamienić 30 tys. mil otrzymanych w promocji na bezpłatny przelot w klasie ekonomicznej z Warszawy do Londynu lub innego miasta w Europie. Zbieranie mil jest możliwe już podczas pierwszej podróży na pokładzie BA. W aplikacji członkowskiej Executive Club znajduje się bowiem tymczasowa karta Executive Club, na której są rejestrowane „zarobione” podniebne mile. Numer tymczasowej karty trzeba podać pracownikowi BA przy odprawie na lotnisku. Zebrane mile można wymienić nie tylko na bezpłatne przeloty, ale także np. na prezenty z kolekcji BA. Uczestnictwo w programie zapewnia ponadto posiadaczom srebrnych i złotych kart dostęp do poczekalni biznesowych oraz możliwość odpraw przez Internet.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Linie British Airways organizują promocję