Listy

Jacek Zalewski
07-11-2003, 00:00

Wizja pracodawców jest jednostronna

- Chętnie zaprosiłbym panią Henrykę Bochniarz z PKPP („Pracodawcy czują się oszukani”, „PB” nr 214 z 4 listopada) na spotkanie z ludźmi, którzy doświadczyli łamania swoich praw pracowniczych oraz mobbingu. A może wprowadzić niewolnictwo, bez prawa opuszczania miejsca pracy, oraz 12-godzinny dzień pracy bez urlopu (kogo na niego stać?). Wiem, że to demagogia, ale taka sama, jaką uprawiają pracodawcy.

gkaminski

Sąsiedzi Polski tylko się cieszą

- Żerańska FSO ma przeciwnika („Hyundai mógłby zastąpić Dae-woo”, „PB” nr 215 z 5 listopada) nie do pokonania: brak autostrad i połączeń do innych ośrodków, produkujących elementy samochodów. Odpowiedzialność ponoszą wszystkie kolejne rządy, a właściwie nie-rządy. Czesi, Węgrzy i Słowacy serdecznie za to dziękują! A może to właśnie oni korumpują polskich decydentów, aby ci nic nie robili?

fritz

Podatek giełdowy podpowiedział wróg

- Wprowadzenia podatku („Fiskus nie chce odpuścić giełdzie”, „PB” nr 216 z 6 listopada) podsunęli Leszkowi Millerowi idioci. Po pierwsze — wpływy żadne, nieporównywalne do szkód. Po drugie — giełda nie jest tylko dla bogatych, ale dla wszystkich. Po trzecie — mało jest jeszcze rzeczy, których ten rząd nie spieprzył i właśnie spieprzy kolejną.

wigu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu