Logistycy na start

DI
21-10-2010, 15:03

Jutro rozpocznie się pierwszy etap konkursu logistycznego ALL Wincanton (Akademicka Liga Logistyków Wincanton).

Przez ostatnie 3 tygodnie zespoły studentów rejestrowały się do konkursu poprzez oficjalną stronę www.allwincanton.pl, by skonfrontować swoją wiedzę i umiejętności związane z logistyką oraz by powalczyć o nagrody – staże w firmie Wincanton oraz upominki rzeczowe ufundowane przez partnerów wydarzenia. Miło nam przekazać, że w II. edycji ALL Wincanton weźmie udział aż 25 zespołów z całej Polski, blisko o połowę więcej niż w zeszłym roku.

Już jutro zespoły zmierzą się z pierwszym zadaniem (case study), na rozwiązanie którego będą miały zaledwie 54 godziny. Te emocjonujące, intelektualne „pojedynki” odbędą się jeszcze dwa razy. Po rozwiązaniu wszystkich 3 zadań konkursowych poznamy finalistów ALL Wincanton, którzy będą konkurować o miano najlepszego zespołu w dniach 2 i 3 grudnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Akademickiej Ligi Logistyków (WWW.allwincanton.pl) oraz fanpage’a na profilu Facebook (http://www.facebook.com/ALL.Wincanton), na których będzie można śledzić przebieg konkursu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Logistycy na start