LPR: Decyzję o poparciu dla rządu podejmie Rada Polityczna

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 08-11-2005, 16:59

Po wtorkowym spotkaniu parlamentarzystów Ligi Polskich Rodzin z premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem, prezes LPR Marek Kotlinowski powiedział, że trwa "proces decyzyjny" w sprawie poparcia tej partii dla rządu. Dodał, że decyzję podejmie Rada Polityczna.

Po wtorkowym spotkaniu parlamentarzystów Ligi Polskich Rodzin z premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem, prezes LPR Marek Kotlinowski powiedział, że trwa "proces decyzyjny" w sprawie poparcia tej partii dla rządu. Dodał, że decyzję podejmie Rada Polityczna.

Marcinkiewicz po spotkaniu z klubem parlamentarnym LPR poinformował, że przedstawił posłom LPR główne założenia programu swojego rządu, w tym szczegółowo omówił program polityki prorodzinnej.

"Przedstawione przez mnie elementy spotkały się z aprobatą parlamentarzystów LPR" - powiedział premier dziennikarzom. Dodał, że zapomoga z tytułu urodzenia dziecka, która była jednym z warunków poparcia rządu przez Ligę, dla rodzin najbiedniejszych mogłaby wzrosnąć z 500 zł do 800 lub 1000 zł. Marcinkiewicz poinformował, że trwają jeszcze niezbędne w tej sprawie wyliczenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane