Ludzie

RG
24-01-2006, 00:00

Magda Lipko, Colliers International

Objęła stanowisko menedżera ds. komunikacji w Europie Środkowej i Wschodniej w Colliers International, międzynarodowej firmie doradzającej na rynku nieruchomości. Będzie odpowiadać za komunikację w Czechach, Polsce, Rumunii i na Węgrzech. W ramach obowiązków zajmie się zarządzaniem wewnętrzną i zewnętrzną komunikacją z klientami oraz kreacją wizerunku Colliers International w regionie.

Magda Lipko rozpoczęła pracę w Colliers International w styczniu 2004 r. jako specjalista ds. marketingu i PR. Poprzednio pracowała w mediach: „BiznesPolska”, „Warsaw Business Journal”, „Voyage” i Radio dla Ciebie. Ukończyła Wydział Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższą Szkołę Promocji w Warszawie. Mówi po polsku, angielsku, ukraińsku i francusku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: RG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu