Ludzie Colliersa

AZA
opublikowano: 25-04-2006, 00:00

Magdalena Nowak

specjalistka w dziale powierzchni handlowych

Pracę w agencji rozpoczęła w październiku 2002 roku. Początkowo była związana z działem badań rynku, a następnie dołączyła do działu powierzchni biurowych. Tu pracowała na stanowisku młodszego specjalisty. W marcu 2006 r. przeniosła się do działu powierzchni handlowych. Ukończyła studia socjologiczne na Uniwersytecie Gdańskim.

Beata Wałujska

szef działu powierzchni handlowych

Z międzynarodową agencja nieruchomości Colliers International jest związana od września 2002 roku. Na początku pracowała jako asystent w dziale wycen. Następnie, specjalizowała się w reprezentacji najemców i wynajmujących w Dziale Powierzchni Handlowych. W marcu 2006 r. otrzymała awans na stanowisko szefa działu powierzchni handlowych. Posługuje się płynnie językiem rosyjskim i angielskim. Ukończyła Wydział Finansów i Bankowości warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

Alicja Wardziak

specjalistka w dziale powierzchni biurowych.

Współpracuje z Colliers od 2004 r., kiedy rozpoczęła pracę na stanowisku asystentki w dziale powierzchni biurowych. W 2005 r. awansowała na stanowisko młodszego specjalisty, a ostatnio — specjalisty w tym dziale. Przed rozpoczęciem pracy w Colliers International ukończyła studia na Wydziale Ekonomii Wyższej Szkoły Handlu i Prawa.

Paweł Suracki

analityk inwestycyjny

Do jego obowiązków należy przygotowywanie analiz finansowych dla działu inwestycji, jak również ofert dla inwestorów. Na początku 2006 r. ukończył studia na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jednocześnie studiuje ekonomię na tej samej uczelni.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Ludzie Colliersa