Luksus w centrum Wrocławia

MAT
opublikowano: 05-02-2008, 00:00

35-kondygnacyjna Odra Tower będzie miała około 140 metrów wysokości i stanie zaledwie 500 metrów od rynku. Pracebudowlane rozpoczną się późną wiosną. Wieżowiec wybuduje spółka RE Investment i wrocławski DOM Developer.

Na najniższych piętrach budynku znajdzie się część usługowo-handlowa, a na wyższych — około 170 apartamentów — maksymalnie sześć na jednym piętrze. Apartamenty będą miały powierzchnię od 50 do 250 mkw.

Wnętrza budynku, hol i korytarze na poszczególnych piętrach zostaną wykończone kamieniem, szkłem, stalą i drewnem. Każdy z apartamentów będzie można kupić w standardzie deweloperskim lub w pełni wykończony i umeblowany.

Pod wieżowcem powstanie czterokondygnacyjny podziemny parking dla 250 samochodów. Odra Tower zostanie zbudowany do 2010 r.

Jeśli nasi klienci zapragną mieszkać w jeszcze większych apartamentach, specjalnie dla nich będziemy je łączyć w pionie i poziomie.

Dorota Beltrani z RE Investment.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu