Maassiff sponsorował mistrzostwa Polski

Jarosław Królak
opublikowano: 04-10-2001, 00:00

Maassiff sponsorował mistrzostwa Polski

WSochaczewie odbył się IV turniej klasyfikacji mistrzostw Polski siedmioosobowych zespołów rugby. Głównym sponsorem imprezy była firma Maassiff Polska, rozbudowująca w naszym kraju sieć restauracji i pubów.

Korner Maassiff Cup był ostatnim z cyklu turniejów o mistrzostwo Polski drużyn siedmioosobowych. Oprócz 12 drużyn męskich (zespoły pierwszoligowe) miały miejsce pierwsze w historii tej dyscypliny w Polsce pokazowe rozgrywki drużyn żeńskich. Największy aplauz publiczności towarzyszył właśnie młynom i kopom z drop-goola w wykonaniu dziewcząt. Po meczach, niestety, nie było tradycyjnej wymiany koszulek. Turniej żeński wygrał zespół Piranie Sopot przed Tygrysicami z Sochaczewa. Wśród mężczyzn zwyciężyła drużyna Orkana Sochaczew.

Puchary i nagrody pieniężne najlepszym zespołom wręczyli burmistrz Sochaczewa oraz Stuart Dalton, dyrektor generalny Maassiff Polska.

Kierowana przez niego firma działa w naszym kraju od blisko roku. Do tej pory uruchomiła 33 restauracje i puby o nazwach Korner Pub (sportowy), No 1 Pub oraz Maassiff Pub. Celem firmy jest stworzenie sieci kilkuset pubów na terenie całego kraju. Właścicielem Maassiff Polska jest brytyjski fundusz inwestycyjny Coronation Inn.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jarosław Królak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Maassiff sponsorował mistrzostwa Polski