Mamy pracę dla 500 osób

DCZ
04-03-2013, 00:00

Atos to międzynarodowa firma z branży usług informatycznych, osiągająca roczne przychody 8,7 mld euro i zatrudniającą 78 tys. pracowników w 42 krajach. Oferujemy usługi outsourcingu IT, transakcji elektronicznych, obsługi klienta w dziedzinie IT, konsulting IT. W Polsce działamy od 2000 r. i zatrudniamy ponad 1500 osób w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Bydgoszczy. Bydgoski oddział jest największy. Powstaje tam europejskie centrum kompetencyjne, które ma dostarczać usługi Managed Services (tzw. usługi zarządzane).

Szukamy doświadczonych specjalistów i osób początkujących w IT, szczególnie inżynierów ds. infrastruktury sieciowej, systemów operacyjnych Windows, Unix, Solaris, specjalistów Storage & Backup, SAP, Middleware, a także menedżerów projektów i osób do szeroko rozumianego wsparcia biznesu. Zatrudnimy też osoby bez technicznego wykształcenia, ale z dobrą znajomością niemieckiego, francuskiego i innych języków (np. holenderski, wschodniosłowiańskie, skandynawskie). W tym roku planujemy przyjąć około 500 osób, a w 2014 r. liczba naszych pracowników powinna osiągnąć 2 tys. osób. Poza pensją i umową o pracę proponujemy premię roczną, opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie, bogatą ofertę szkoleniową, w tym językową, dodatek za dojazdy, pakiet relokacyjny. Nasi pracownicy mają szerokie możliwości rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku.

MACIEJ RUSZKIEWICZ

dyrektor Global Factory Atos Polska

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Kariera / Mamy pracę dla 500 osób