Marcinkiewicz: PiS i PO powinny współpracować po wyborach

IAR
opublikowano: 06-10-2007, 13:09

Były premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział, że  chce dalej współpracować z PiS-em. Na konferencji prasowej w Krakowie nie odpowiedział jednak jednoznacznie na pytanie, czy pozostanie w tej partii. Stwierdził jedynie, że nie reprezentuje żadnej organizacji poza Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju, w którym jest zatrudniony.

Według byłego premiera, który na konferencji wystąpił wspólnie z liderem krakowskiej listy PO Jarosławem Gowinem, Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska powinny współpracować po wyborach. Jego zdaniem, programu obu partii uzupełnieją się, pomimo pewnych różnic. Jak powiedział , w programie PiS istotny jest postulat silnego państwa, a w programie PO - modernizacji gospodarki. Kazimierz Marcinkiewicz dodał, że wyobraża sobie nawet rząd, w którym byliby i Jarosław Kaczyński, i Donald Tusk.

IAR

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IAR

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Marcinkiewicz: PiS i PO powinny współpracować po wyborach