Maruderzy i lokomotywy

ASZ
opublikowano: 14-06-2007, 00:00

Maruderzy

Agora

-0,9%

Spadkowi notowań wydawcy „GW” mogła zaszkodzić kolejna informacja o sprzedaży akcji przez osobę z kierownictwa. Wydaje się jednak, że spadek jest bardziej wynikiem wycofania popytu niż nacisku sprzedających. Obroty wyniosły zaledwie 5,8 mln zł.

Prokom

-0,6%

Z podobną sytuacją mamy do czynienia w informatycznej spółce. Handel akcjami Prokomu to tylko 3,1 mln zł. To jeden z gorszych wyników na giełdzie, świadczący o braku zainteresowania spółką. Obroty akcjami malutkiego FON wyniosły ponad 113 mln zł.

lokomotywy

TVN

+4,1%

Po siedmiu dniach pikowania kursu telewizyjnej spółki, której szefuje Piotr Walter, w środę doszło do naturalnego odreagowania. Inwestorzy liczą, że papier jest mocno wyprzedany. Warto zwrócić na wiele transakcji między dużymi akcjonariuszami.

KGHM

+2,6%

Pod względem wartości obrotów tylko miedziowy kombinat był lepszy od TVN. Handel papierami Polskiej Miedzi wyniósł 213 mln zł, czyli o 3 mln zł więcej niż papierami medialnej spółki. Kurs KGHM wzrósł trzeci raz z kolei.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu