Maruderzy i lokomotywy

ASZ
opublikowano: 24-10-2007, 00:00

MARUDERZY

CEZ

0,0%

Wtorkowa hossa w Warszawie ominęła walory czeskiego giganta energetycznego. Swój szczyt osiągnął 9 października. Od tamtej pory akcjonariusze borykają się z korektą, na szczęście niezbyt głęboką. Do pobicia jest 190 zł.

Agora

–1,3%

Po dwóch bardzo udanych sesjach nadeszła pora na odpoczynek. Nie ma jednak powodów do niepokoju, bo cofnięciu kursu towarzyszyły niewielkie obroty. Uruchomienie z Google serwisu pocztowego może szybko ocieplić klimat wokół spółki.

LOKOMOTYWY

Polnord

+4,0%

Słabą ostatnimi czasy passę dewelopera kojarzonego z Ryszardem Krauzem pomogła przełamać świetna koniunktura innej spółki biznesmena — Petrolinvestu. Naftowa firma we wtorek należała do najlepszych inwestycji na GPW.

TVN

+7,5%

Akcje spółki kierowanej przez Piotra Waltera drożały mocno i przed podniesieniem prognozy przychodów, i po nim. Od ubiegłej środy kurs wzrósł około 15 proc., wracając błyskawicznie do poziomu z końca maja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu