Mazowsze: dotacje na start

opublikowano: 26-02-2018, 22:00

7 marca w Warszawie odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą zdobyć unijne dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej. Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (GPIFE) w Warszawie.

Podczas spotkania eksperci zaprezentują konkursy dotacyjne dla osób chcących uruchomić własny biznes w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i programów krajowych. Specjaliści opowiedząteż o instrumentach zwrotnych przeznaczonych na rozwój firmy. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli konsultować swoje projekty z ekspertami od funduszy unijnych. Specjaliści pomogą im w przygotowaniu wniosku i zwrócą uwagę na ważne kryteria oceny projektów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja — najpóźniej do 5 marca. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie GPIFE w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu