Menedżerowie do boju!

DI
opublikowano: 2010-10-15 15:25

Dziś ruszają I Mistrzostwa Polski Kadry Menedżerskiej! Możesz wygrać między innymi studia na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jeśli jesteś menedżerem i chciałbyś wygrać studia na Akademii Leona Koźmińskiego, audyt kariery, sesje z coachem oraz diagnozę naturalnych talentów i wyjazd na narty z elitarnym Klubem BFC, oto nadchodzi wyzwanie właśnie dla Ciebie! 15 października na platformie Talent Club ruszą eliminacje regionalne do I Mistrzostw Polski Kadry Menedżerskiej w ramach których polscy menedżerowie będą mogli zawalczyć o swoją Ścieżkę Sukcesu. Najlepsi zawodnicy z każdego województwa zakwalifikują się do Finału, który odbędzie się w grudniu 2010 roku.

Mistrzostwa Polski Kadry Menedżerskiej to okazja, by stanąć do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski wśród najlepszych menedżerów w kraju! To również dobry pretekst, żeby zmierzyć się z innymi i sprawdzić swoją wiedzę i kwalifikacje niezbędne na kierowniczym stanowisku.

Zwycięzcy oprócz tytułu Mistrza i Vice-Mistrzów Polski otrzymają pakiet nagród w ramach Ścieżki Sukcesu, które pozwolą im rozwijać swoje menedżerskie umiejętności i wiedzę,
a mianowicie:
•    pełne lub częściowe dofinanowanie studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego,
•    badanie talentów i predyspozycji (Analiza Indywidualna Extended DISC),
•    Audyt Kariery przeprowadzony przez firmę Architekci Kariery,
•    5 sesji z coachem, które zapewni firma Morgan Brown Group,
•    dodatkowo w sezonie zimowym 2011 Mistrz Polski weźmie udział w wyprawie narciarskiej z elitarnym Klubem Businessman Fun Club!

Eliminacje regionalne rozpoczną się już 15 października i potrwają do 17 listopada br. i będą miały zasięg wojewódzki. Do Finału zakwalifikuje się 10 osób z każdego województwa, które w poszczególnych testach wiedzy (marketing, techniki sprzedaży, finanse, kompetencje menedżerskie, makroekonomia) dostępnych na www.talentclub.pl uzyskają najwyższą ilość punktów. Wszyscy menedżerowie, którzy zakwalifikują się do Finału otrzymają certyfikat potwierdzający ilość zdobytych punktów i uzyskane miejsce w I Mistrzostwach Polski Kadry Menedżerskiej.

Finał Mistrzostw odbędzie się w grudniu br. Dostęp do Interdyscyplinarnego Testu Menedżerskiego odbędzie się poprzez indywidualnie przyznany login i hasło do platformy Talent Club. Tytuł Mistrza otrzyma menedżer, który uzyska najlepszy wynik w teście i wykaże się wiedzą z zakresu m.in. ekonomii, finansów, marketingu czy prawa pracy.
Test Finałowy zostanie przygotowany przez partnera merytorycznego Mistrzostw
– Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Organizatorem I Mistrzostw Polski Kadry Menedżerskiej jest firma Diners Club, mecenas programu Talent Club.

Regulamin I Mistrzostw Polski Kadry Menedżerskiej znajduje się na www.talentclub.pl.