Midas zmniejszył stratę

GRA
opublikowano: 2011-05-09 10:56

NFI Midas, fundusz z portfela Zygmunta Solorza-Żaka, zanotował w minionym kwartale 3,7 mln zł straty netto. Rok wcześniej było to aż 12,5 mln zł.

Zysk z działalności inwestycyjnej wyniósł 0,5 mln zł, a rok wcześniej był w okolicach zera. Przychody zwiększyły się z 1,6 mln zł do 6 mln zł.

Midas inwestuje w telekomunikację – ma 100 proc. udziałów w spółce Centernet.