Zysk z działalności inwestycyjnej wyniósł 0,5 mln zł, a rok wcześniej był w okolicach zera. Przychody zwiększyły się z 1,6 mln zł do 6 mln zł.
Midas inwestuje w telekomunikację – ma 100 proc. udziałów w spółce Centernet.
NFI Midas, fundusz z portfela Zygmunta Solorza-Żaka, zanotował w minionym kwartale 3,7 mln zł straty netto. Rok wcześniej było to aż 12,5 mln zł.
Zysk z działalności inwestycyjnej wyniósł 0,5 mln zł, a rok wcześniej był w okolicach zera. Przychody zwiększyły się z 1,6 mln zł do 6 mln zł.
Midas inwestuje w telekomunikację – ma 100 proc. udziałów w spółce Centernet.