Miesiąc polskiej logistyki

Andrzej Nierychło
opublikowano: 26-10-2006, 00:00

Już od trzech lat, za sprawą forum PolLog, październik jest miesiącem logistyki. Nie inaczej będzie w tym roku.

Dziś rozpoczyna się Forum Polskich Menedżerów Logistyki — PolLog 2006. To już czwarta edycja tej imprezy. Podobnie jak w latach poprzednich, jej organizatorami są „Puls Biznesu” i Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki.

PolLog 2006, który odbywa się na terenie Centrum Targowego EXPO XXI w Warszawie i tradycyjnie potrwa dwa dni (26 i 27 października), poświęcony zostanie najlepszym praktykom w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Temat przewodni tegorocznego forum jest bardzo szeroki. Będziemy więc szukali odpowiedzi na pytania o rolę „szytych na miarę” centrów dystrybucyjnych w zarządzaniu łańcuchem dostaw czy o sposób, w jaki technologie mobilne wspierają najlepsze praktyki biznesowe, a także czym w rzeczywistości są te praktyki.

Po pierwszym dniu obrad — co również stało się tradycją — odbędzie się bal logistyków. W jego trakcie wręczone zostaną nagrody dla laureatów konkursu na Menedżera Logistyki Roku 2006 oraz wyróżnienia dla autora najlepszej publikacji logistycznej roku 2005.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Andrzej Nierychło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu