Minister pisze do redaktora PB

Grażyna Gęsicka
opublikowano: 13-09-2006, 00:00

Bardzo Panu i za Pańskim pośrednictwem całej redakcji „Pulsu Biznesu” dziękuję za życzliwe słowa, jakie ostatnio zamieściliście Państwo na temat moich wysiłków jako ministra rozwoju regionalnego. Cieszę się, tym bardziej że mam poczucie ogromnej pracy, którą cały resort rozwoju wykonuje od prawie roku: setek, a może tysięcy mniejszych lub większych posunięć, które pojedynczo nie mają charakteru spektakularnego, ale zebrane, w sumie dają efekt w postaci lepszej pracy instytucji zaangażowanych we wdrażanie NPR 2007-13 oraz zaprogramowania perspektywy 2007-13.

Ze swojej strony, chciałabym wyrazić również wielkie uznanie, jakie mam dla „Pulsu Biznesu” jako pisma będącego źródłem ważnych, wiarygodnych, obiektywnie i kompetentnie podanych informacji. Minister ma zwykle mało czasu i czyta prasę w postaci gotowego wyciągu przygotowywanego przez służby prasowe. „Puls Biznesu” jest jedną z trzech gazet, które czytam codziennie, niezależnie od wspomnianego wyciągu. Robiłam to samo jeszcze jako zastępca prezesa PARP. Mam wrażenie, że jakość Pańskiego pisma ciągle pozostaje bardzo wysoka.

(...) Postaram się (...) co najmniej utrzymać tempo i jakość prac ministerstwa, żeby zasługiwać na Państwa pozytywną ocenę jak najdłużej. To może być trudne, niestety. Obok bardzo wymagających beneficjentów i partnerów w kraju czekają nas intensywne negocjacje naszych propozycji programowych z Komisją Europejską. Jestem pewna, że nadal będziemy mogli liczyć na Państwa zainteresowanie i rzetelne przekazywanie wszystkich „wieści z frontu” polskim czytelnikom.

Grażyna Gęsicka

minister rozwoju regionalnego

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grażyna Gęsicka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu