MŚP pomogą seniorom

Dorta Zawiślińska
opublikowano: 06-01-2019, 22:00

18 stycznia w Warszawie odbędzie się szkolenie m.in. dla przedsiębiorców, którzy chcą powalczyć o granty na projekty ułatwiające życie seniorom i osobom z niepełnosprawnościami.

Eksperci opowiedzą o zasadach ubiegania się o dotacje z działania4.1 programu Wiedza Edukacja Rozwój („Innowacje społeczne”). Zwrócą też uwagę na kryteria wyboru projektów. Granty wesprą przedsięwzięcia, które pomogą seniorom w robieniu zakupów i korzystaniu z usług publicznych.

Do konkursu mogą przystąpić m.in. MŚP i organizacje pozarządowe. Program przewiduje powstanie trzech ogólnopolskich inkubatorów innowacji społecznych. Wyłowią one nietuzinkowe pomysły, pomogą je rozwinąć i wdrożyć na rynek. Przedstawiciele biznesu mogą liczyć na pomoc ekspertów i wsparcie finansowe. W puli jest 10 mln zł, a każda firma ma szansę na 100 tys. zł. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorta Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu