Multiagent w grupie BRE Bank

Michał Śliwiński
01-09-2000, 00:00

Multiagent w grupie BRE Bank

Można już skorzystać z oferty agenta BRE — Hestii Service. Podmiot ten zajmuje się dystrybucją produktów finansowych grupy BRE i jest jedynym posiadającym zezwolenie KPWiG na sprzedaż jednostek przez sieć agentów.

Aktualnie przeszkolona osoba może zaproponować nie tylko polisę ubezpieczeniową, ale i jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Skarbiec, oraz OFE Skarbiec-Emerytura. W ofercie BRE-Hestii Service znajduje się też kredyt hipoteczny Rheinhyp-BRE. Przy pomocy agenta osoba zainteresowana przystąpieniem do funduszu może wybrać najlepszą dla siebie strategię inwestowania, uwzględniającą oczekiwaną stopę zwrotu, stopień podejmowanego ryzyka i czas trwania inwestycji. Grupa BRE Banku jest pierwszym funduszem inwestycyjnym, który oferuje swoje produkty w drodze sprzedaży bezpośredniej. Sieć agentów liczy 1,5 tys. osób.

Michał Śliwiński

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Michał Śliwiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Prawo / Multiagent w grupie BRE Bank