MultiBank: kredyt w 15 minut

SW
opublikowano: 20-02-2012, 00:00

MultiBank uprościł procedurę kredytową do maksimum — udzieli firmom pożyczki do 50 tys. zł w 15 minut.

Dla swoich stałych klientów biznesowych MultiBank ma nową propozycję — kredyt gwarantowany online. Mogą teraz zawrzeć umowę na kredyt obrotowy do 50 tys. zł elektronicznie po akceptacji jednorazowym kodem SMS.

Maksymalny limit to 100 tys. zł. Bank wylicza zdolność kredytową firmy na podstawie historii dotychczasowej współpracy, dlatego nie musi ona przedstawiać dodatkowych dokumentów finansowych.

Może skorzystać z trzech podstawowych produktów: kredytu w rachunku, karty kredytowej lub pożyczki. Jak tłumaczy Mariusz Paliga, zastępca Dyrektora Departamentu ds. Kredytów dla Firm w MultiBanku, do kolejnych uproszczeń zmotywowały bank doświadczenia z ułatwień w procesie kredytowym wprowadzone w ub.r.

Dzięki możliwości zgłaszania się do oddziałów po kredyt na podstawie propozycji zamieszczonej przez bank w serwisie transakcyjnym sprzedaż w ciągu trzech miesięcy wzrosła o 50 proc.

— Obecnie pożyczkę i kredyt w rachunku klient biznesowy może uruchomić nawet w 15 min, łącznie z wypłatą pieniędzy. Wartością cenioną przez klientów jest też 100-procentowa gwarancja uruchomienia finansowania w dogodnej dla nich chwili, a w przypadku podwyższeń limitów kart kredytowych i pożyczek nawet w weekend — dodaje Mariusz Paliga.

Również firmy korzystające z kredytów obrotowych w innych bankach nie będą poszkodowane — mogą przenieść kredyt do MultiBanku na preferencyjnych warunkach. W przypadku kwot do 500 tys. zł bank zastosuje uproszczoną analizę kredytową, a na wniosek klienta podwyższy limit kredytowy o 20 proc. Obie propozycje dostępne są również w mBanku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / MultiBank: kredyt w 15 minut