Murapol da gwarancję

opublikowano: 30-07-2019, 22:00

Deweloper zachęca do inwestowania w lokale usługowe. Daje gwarancję najmu i dochodu.

Murapol szuka chętnych na lokale usługowe. W pierwszej puli dostępne są pomieszczenia o zróżnicowanym metrażu w dziewięciu projektach w siedmiu miastach, m.in. Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Klientom, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości handlowo-usługowej, Murapol zapewnia stały zwrotu z inwestycji.

Udzieli także wsparcia przy znalezieniu najemcy, wykończeniu i aranżacji lokalu. Nieruchomości znajdują się na parterze zrealizowanych już inwestycji. Wszystkie projekty położone są w lokalizacji typu „middle” — na terenach poza ścisłym centrum, ale skomunikowane z nim rozwiniętą infrastrukturą miejską.

— Oferujemy lokale o różnym metrażu, od kompaktowych, dwudziestometrowych przestrzeni, idealnych na niewielkie biuro czy salonik kosmetyczny, po obszerne sześćsetmetrowe, w których można prowadzić np. gabinet lekarski, siłownię lub sklep wielobranżowy. Wysokość oraz okres trwania gwarancji najmu będziemy dostosowywać do indywidualnej sytuacji klienta czy też danego lokalu. Oprócz tego inwestorzy mogą liczyć z naszej strony na pomoc i wsparcie w wykończeniu lokalu oraz przy znalezieniu ewentualnego najemcy — mówi Łukasz Tekieli, dyrektor sprzedaży w Murapolu.

W Polsce inwestowanie w nieruchomości komercyjne oferuje także m.in. Metropolitan Investment — spółka umożliwia indywidualnym klientom inwestowanie w parki handlowe, galerie, outlety.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu