Czytasz dzięki

Na bieżąco z mieszkaniówką [Pobierz raport]

opublikowano: 06-04-2020, 13:21

Rynek mieszkaniowy jest dziś w szczytowej formie, ubiegły rok był jednym z lepszych dla firm deweloperskich: skala obrotów osiągnęła historyczne maksimum nie tylko dzięki rosnącym cenom, ale też rosnącej liczbie zawieranych transakcji. To, co dobre dla deweloperów nie zawsze szło w parze z oczekiwaniami klientów, którzy od dłuższego czasu wyczekują spadku cen.

 Aby być na bieżąco z rynkiem mieszkaniowym, warto czerpać informacje z rzetelnego źródła. Dlatego też od dziś co miesiąc będziemy udostępniać raport o cenach mieszkań w Polsce na podstawie danych Cenatorium. Znajdą się w nim indeksy cen mieszkań i gruntów pod zabudowę. Co kwartał będziemy go rozbudowywać o wersję ze stawkami lokali w ośmiu największych miastach Polski. W tym miesiącu nie mogło zabraknąć opinii ekspertów w związku z panującą pandemią koronawirusa i jej wpływu na rynek mieszkaniowy w kraju. Jak wirus wpłynie na niewywrotną do tej pory mieszkaniówkę? Co czeka rynek najmu? Kiedy i czy w ogóle możemy spodziewać się opóźnień na budowach? Pobierz i przeczytaj nasz raport. 

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Czytasz ten ważny tekst za darmo, wesprzyj nas! Zostań subskrybentem już od 7,90 zł/msc. przez 3 miesiące

Dołącz