Na co dotacje w tym roku

opublikowano: 25-01-2013, 00:00

Wykład: w jakich instrumentach można jeszcze ubiegać się o unijne pieniądze w 2013 r

30 stycznia w siedzibie Centrum Informacji Europejskiej w Warszawie odbędzie się wykład, którego uczestnicy dowiedzą się, w jakich instrumentach można jeszcze ubiegać się o unijne pieniądze w 2013 r. Spotkanie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką. Dostaną one informacje o tegorocznych naborach z programów Innowacyjna Gospodarka, Kapitał Ludzki, Infrastruktura i Środowisko oraz regionalnych programów operacyjnych.

Udział w wykładzie jest bezpłatny, nie ma żadnych wcześniejszych zapisów i list uczestników. Spotkanie jest organizowane w ramach Europejskich Wykładów Otwartych — projektu prowadzonego we współpracy z MSZ. Uczestnicy mogą też skorzystać z bezpłatnych konsultacji w Centralnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich. Dostaną tam wsparcie w znalezieniu źródeł finansowania i informacje o zasadach rozliczania projektów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Na co dotacje w tym roku