NENT wchodzi do Polski, będzie pokazywać Bundesligę

opublikowano: 10-11-2020, 11:18

Nordic Entertainment Group (NENT) wchodzi na polski rynek, na którym chce być liderem usług stremingowych, wynika z informacji przekazanych przez BroadbandTV News.

NENT ogłosił, że zdobył wyłączność na pokazywanie meczów Bundesligi w Polsce do sezonu 2024-2025. Będą jedną z propozycji jego serwisu streamingowego Viaplay, który ruszy w Polsce w sierpniu 2021 roku.

fot. imago/DeFodi/Forum
fot. imago/DeFodi/Forum

Anders Jensen, szef NENT Group podkreślił, że Bundesliga to jedna z najatrakcyjniejszych treści i zdobycie praw do jej pokazywania pokazuje ambicje Viaplay na polskim, szybko rosnącym rynku.

- Zamierzamy osiągnąć pozycję lidera w Polsce i szybko zmienić pejzaż streamingu dzięki pozyskaniu dalszych praw do treści – oświadczył. – Wizją NENT Group jest stanie się europejskim liderem streamingu, a polscy widzowie mogą oczekiwać odkrycia atrakcyjnego i konkurencyjnego cenowo serwisu – dodał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, broadbandtvnews.com

Polecane