Nie wszyscy zmieścili się do nowej siedziby T-Mobile

T-Mobile wprowadził się do nowej siedziby, gdzie został powitany chlebem i solą przez pracowników operatora sieci Play.

- Przyszedłem boso, ale za to z wódką – pisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy operatora sieci Play, który wybrał się do T-Mobile w stroju krakowskim.

fot. Materiały Prasowe Play
fot. Materiały Prasowe Play
None
None

Od kilkunastu dni T-Mobile ma siedzibę w telekomunikacyjnym zagłębiu na warszawskim Ursynowie, w pobliżu Playa, Netii i operatora sieci Plus (choć ten ostatni myśli podobno o przeprowadzce).

Do nowego, pięknego biurowca T-Mobile, najwyraźniej nie zmieścili się wszyscy. Spółka zwalnia menedżerów. Zdaniem Telepolis.pl, od 1 lipca pracę straci kilkanaście osób. Chodzi o uproszczenie struktury, sprawne zarządzanie i oszczędności.

Znów na rynku będzie wielu telekomunikacyjnych dyrektorów. Poprzednia fala dotknęła pracowników operatora sieci Plus. Jak mówi branżowa plotka – autokary z Plusa parkowały pod Exatelem i PGE. Tak to niestety firmy pozbywają się zbędnego tłuszczyku w czasach kryzysu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Magdalena Wierzchowska

Polecane