Niemiecka szansa dla branży gier komputerowych

Dominika Masajło
opublikowano: 11-06-2017, 22:00

Złap kontrakt: Od 22 do 24 sierpnia w Kolonii w ramach targów Gamescom zorganizowana będzie giełda kooperacyjna oraz polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

 Gamescom to jedne z największych na świecie i największe w Europie targi gier komputerowych, odbywające się od 2009 r. w Kolonii. Jak podają organizatorzy wydarzenia, w ostatnim roku Kolonię odwiedziło 345 tys. gości, a swoją ofertę zaprezentowało blisko 900 wystawców.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gier komputerowych i mobilnych. Aby wziąć udział w przedsięwzięciu, w formularzu rejestracyjnym online należy określić profil swojej działalności, a także wskazać, jaki rodzaj współpracy chcieliby państwo nawiązać. W dniach 22-24 sierpnia przy ponumerowanych stolikach przedsiębiorcy odbędą serie indywidualnych spotkań z wybranymi firmami. Udział w giełdzie jest bezpłatny, ale konieczne jest posiadanie biletu wstępu na targi Gamescom.

WAŻNA DATA

15.08

Do tego dnia firmy będą mogły dokonywać rejestracji online.

WIĘCEJ INFORMACJI

Magdalena Zwolińska (PARP) e-mail: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu