Niewielkie zmiany przed sesją w USA

Podobnie jak miało to miejsce wczoraj, również w czwartek notowania kontraktów terminowych na indeksy amerykańskich giełd wahają się w dosyć wąskim zakresie w handlu przedsesyjnym.

W dalszym ciągu od większego zaangażowania na parkietach inwestorów odstręcza otoczenie geopolityczne i niepewność związana z bardzo prawdopodobną interwencją w Syrii.

Wpływ na dzisiejsze zachowanie graczy będą miały też dane z rynku pracy. Poznamy zarówno najnowszy odczyt dotyczący zmiany liczby osób po raz pierwszy ubiegających się o zasiłek dla bezrobotnych, jak i kontynuujących pobieranie tej pomocy, a także raport ADP o zmianie zatrudnienia w sektorze prywatnym.

Inwestorzy czekają również na publikację indeksu ISM dla sektora usług oraz dane o zamówieniach w przemyśle.

Spośród notowanych akcji można oczekiwać wzrostu kursu papierów Boeinga. Największy na świecie producent samolotów podwyższył swoją prognozę odnośnie popytu na samoloty ze strony Chin.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Świat / Niewielkie zmiany przed sesją w USA