NikeZoom Pulse dla pielęgniarek

opublikowano: 09-12-2019, 22:00

Już nie tylko na boiskach i arenach sportowych, niedługo słynny znaczek Nike może być popularny w… szpitalach.

Przynajmniej na to liczy niemiecki producent obuwia sportowego. Postanowił docenić trudy zawodu pielęgniarki i wypuści na rynek produkt stworzony specjalnie z myślą o ich potrzebach. Ich praca nie należy do najłatwiejszych, a już na pewno nie jest siedząca. Pielęgniarki i inni pracownicy służby zdrowia w szpitalach często całe dnie spędzają na chodzeniu między łóżkami pacjentów. Firma Nike wyliczyła, że podczas 12-godzinnej zmiany pielęgniarka pokonuje średnio nawet do 8 km, a za biurkiem spędza nie więcej niż godzinę. Nowy model obuwia NikeZoom Pulse ma wychodzić naprzeciw wyzwaniom tego zawodu.

Buty — twierdzi producent — zapewnią maksimum wygody. Zdaniem portalu Yahoo Lifestyle są połączeniem chodaków i tenisówek. Nie mają sznurówek, łatwo je włożyć oraz zdjąć. Dzięki wodoodpornej cholewce łatwo je też wyczyścić. Są dostępne m.in. w kolorach czarnym, morskim, szarym, różowym i złoto-białym.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy